^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

15 października – XXVIII Niedziela Zwykła 

 1. W dzisiejszą niedziele przed kościołem są zbierane ofiary, które zostaną przeznaczone na cele misyjne naszej Prowincji Zakonnej. O 15.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w tygodniu o godz. 7.30 i 17.30. Program prowadzenia rozważań podany jest w Informatorze.
 3. Jutro - wyjazd do kina na film pt. „Fatima – ostatnia tajemnica” Zbiórka przed kościołem o godz. 20.00.
 4. W czwartek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji małżeństw oczekujących potomstwa i matek w stanie błogosławionym. Szczegóły na stronie internetowej.
 5. Wspólnota Żywego Różańca pragnie zaprosić do udziału w Triduum Różańcowym, które odbędzie się od wtorku do czwartku. 
 6. W piątek wszystkie dzieci zapraszamy na spotkanie misyjne, które odbędzie się w salce św. Klary o godz. 16.00.
 7. Również w piątek zapraszamy na Adorację w formie uwielbienia. Rozpoczęcie o godz. 19.00; zakończenie o godz. 20.00.
 8. Nawiązując do zapowiedzi z zeszłego tygodnia, w przyszłą niedzielę, kolekta (taca) będzie przeznaczona na cele remontowe naszego klasztoru i kościoła. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
 9. Także w przyszłą niedzielę, o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Dobroczyńców naszego klasztoru, którzy wsparli naszą wspólnotę podczas tegorocznej kwesty.
 10. Spotkania grup parafialnych:
 • FZŚ dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00;
 • Ministranci i Schola dziecięca – według stałego porządku
 • Młodzież Franciszkańska w piątek na Mszy św. o godz. 18.00.
 1. W czwartek, o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
 2. Ze względu na bark zainteresowania w wzięciu udziału w Parafialnym Quizie o św. Janie Pawle II – Quiz został odwołany.
 3. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu będzie odprawiona o godz. 13.30. Wypominki za zmarłych można składać obok ołtarza św. Antoniego. Bardzo prosimy, aby „zalecki” pisać drukowanymi literami. W wigilię tej Uroczystości odbędzie się „Noc świętych”. Szczegóły zostaną podane za tydzień.
 4. Zapraszamy do wzięcia udziału w jednodniowej pielgrzymce do Torunia organizowanej przez Wspólnotę Żywego Różańca. Odbędzie się ona 18 listopada bieżącego roku. W programie między innymi zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji oraz Starego Miasta. Koszt pielgrzymki 80 zł, szczegóły na plakatach z tyłu kościoła. zapisy do 5 listopada w zakrystii lub u br. Sylwana. 
 5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy Parafian z Kobylina Leszczyńskich
 6. Polecamy prasę katolicką m.in. Gościa Niedzielnego, Opiekuna, Informator Parafialny, kalendarze misyjne. 

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary, życzliwość, pomoc w różnych pracach przyklasztornych składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za wszelkie dary składane podczas tegorocznej kwesty.  Niech Wam Bóg błogosławi i obdarzy Was pokojem