^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

18 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 14.00. Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 7.30 i 17.30. Plan innych wydarzeń wielkopostnych został umieszczony w Informatorze i na stronie internetowej.
  2. Wszystkie dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w środę na godz. 15.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie połączone z inscenizacją wydarzeń Męki Pana Jezusa.
  3. Przyszła, II Niedziela Wielkiego Postu jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przed kościołem będą zbierane ofiary, które zostaną przekazane na rzecz Dzieła Pomocy „Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski do spraw Misji. Ponadto Papież Franciszek zaapelował do całego Kościoła, aby dzień 23 lutego (piątek) był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju, zwłaszcza w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. W związku z tym nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą odprawione w tej intencji. Zachęcamy także do osobistego podjęcia wezwania Ojca Świętego.
  4. Spotkania grup parafialnych:
  • Franciszkański Zakon Świeckich – dzisiaj, po Mszy św. o godz. 10.00;
  • Młodzież Franciszkańska, schola, ministranci – według stałego porządku.
  1. Wyjazd małżeństw do domu rekolekcyjnego w Koszarawie odbędzie się w piątek o godz. 5.00.
  2. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy Parafian z Górki 20 i 21
  3. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w parafii św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie w dniach od 25 lutego do 1 marca. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Parafii : www.farakrotoszyn.pl.
  4. Polecamy prasę katolicką m.in. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Informator Parafialny... 

Za wspólną modlitwę, za Waszą obecność, życzliwość i złożone ofiary serdeczne podziękowania.

Gorąco dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu w przygotowaniu „Dnia Chorego”, a także za pomoc w usunięciu awarii podajnika pieca centralnego ogrzewania.

 Życzymy wszystkim wielu łask Bożych oraz owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu.