^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

12 sierpnia – XIX Niedziela Zwykła 

  1. Dzisiaj, o godz. 15.00 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.
  2. W środę 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Patronki naszej Prowincji Zakonnej. Msze św. w tym dniu będą odprawione jak w każdą niedzielę: o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 21.00. Po każdej Mszy św. zostaną poświęcone zboża, zioła i kwiaty. O godz. 15.00 - Nieszpory Maryjne. Przypominamy, że jest to święto nakazane i każdy ma obowiązek uczestnictwa w tym dniu we Mszy św.
  3. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa. Ponieważ będzie to trzecia niedziela miesiąca, kolekta (taca) będzie przeznaczona na cele remontowe naszego klasztoru i kościoła. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Parafialna Rada Duszpasterska zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie związane z organizacją Festynu Rodzinnego, we wtorek 21 sierpnia o godz. 20.00
  5. Polecamy prasę katolicką, Informator Parafialny.
  6. Do pomocy w sprzątaniu naszego kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy Parafian z Kobylina z ul. Jodłowej, Berdychowskiej i Czerwonej Róży. 

Serdecznie dziękujemy za wspólna modlitwę, za Waszą obecność. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, pomoc, za złożone ofiary.Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Charytatywnego za zorganizowanie wycieczki dla dzieci.

Niech Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża i wszyscy Święci wspomagają swoją opieką.