^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

22 kwietnia –  IV Niedziela Wielkanocna 

  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 15.00 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne. 
  2. Próba przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, o godz. 45. w kościele św. Stanisława. Obecność wszystkich kandydatów- obowiązkowa.
  3. W piątek odbędzie się wyjazd młodzieży naszej parafii do Krotoszyna na Diecezjalne Spotkanie Młodych ze św. Józefem. Wyjazd o godz. 16.20 z placu przed kościołem.
  4. W sobotę, o godz. 12.00 odbędzie się Ministrancki Dzień Skupienia w int. o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Serdecznie zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami. Rozpoczęcie w kościele.
  5. Schola będzie miała swoje spotkanie w sobotę, o godz. 9.30.
  6. W przyszłą niedzielę, przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na tzw. Daninę Diecezjalną.
  7. Wspólnota Żywego Różańca organizuje 12 maja pielgrzymkę do Gniezna z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Państwa Polskiego. W programie m.in.: zwiedzanie wraz z przewodnikiem Katedry Prymasowskiej, Starego Miasta, Ostrowa Lednickiego, Muzeum Początków Państwowości Państwa Polskiego. Cena 70 zł; zapisy wraz z odpłatnością do 6 maja w zakrystii. Szczegóły na plakacie z tyłu kościoła i u br. Sylwana. Pragniemy także przypomnieć o organizowanej w listopadzie pielgrzymce do Fatimy.
  8. Do sprzątania naszego kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy szczególnie Parafian z Kobylina z ul. Krotoszyńskiej prawa od 8 do 46a i Placu Glabera.
  9. Polecamy prasę katolicką...

 Serdecznie dziękujemy za wspólna modlitwę, za Waszą obecność. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, pomoc. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na cele remontowe, a także ofiary z dzisiejszej tacy, a także za inne dary przekazane w ostatnim czasie naszej Wspólnocie klasztornej i postulanckiej.  

Niech Bóg Wam błogosławi, a Matka Boża przy Żłóbku otacza swoją opieką