^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

17 czerwcaXI Niedziela Zwykła 

  1. Dzisiejsza kolekta (taca) przeznaczona jest na cele remontowe naszego kościoła i klasztoru. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać !. O godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Także dzisiaj, o godz. 19.30 odbędzie się pierwszy koncert w ramach Drugiego Kobylińskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Na organach naszej świątyni zagra Jan Bokszczanin z Białegostoku.. Podczas koncertu nie tylko będzie można posłuchać mistrzowskiego wykonania dzieł wielkich kompozytorów epoki baroku i romantyzmu, ale także na monitorach naszej świątyni będzie można obserwować wirtuozerię wykonawcy. Kolejny koncert odbędzie się w sobotę, o godz. 19.30. W kościele farnym, św. Stanisława wystąpi Schola Liturgiczna „Anima Symphonizans” z Katowic-Panewnik, i organista Łukasz Kurpas. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji znajduje się w Informatorze i stronie internetowej.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla kl. I i II Gimnazjum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.00, natomiast dla kl. III Gimnazjum w piątek o godz. 10.00. Zapraszamy uczniów, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz pracowników
  4. W czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji małżeństw oczekujących potomstwa i w intencji matek w stanie błogosławionym. Zostanie ona odprawiona o godz. 18.00. Szczegóły na stronie internetowej.
  5. Również w czwartek Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich członków do wspólnotowego świętowania na zakończenie roku formacyjnego. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy – grill w ogrodzie klasztornym.
  6. Polecamy prasę katolicką oraz Informator Parafialny.
  7. Do pomocy w sprzątaniu naszego kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 Parafian z Kobylina ul. Twardowskiego, Umińskiego i Konarskiego
  8. W ramach akcji „Zostań Patronem Polskich Misjonarzy” odbędzie się w Kobylinie zbiórka elektrośmieci. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie można zostawić do 19 czerwca w składzie opału u p. Skrzypka na ulicy Krobskiej. Szczegóły na ulotkach znajdujących się pod chórem kościoła.
  9. Akcja szczepienia psów i kotów przeciw wściekliźnie odbędzie się w czwartek, 21 czerwca, w godzinach od 16.00 do 17.30 przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylinie.

 

Serdecznie dziękujemy za wspólna modlitwę, za Waszą obecność. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, pomoc, za złożone ofiary.

Niech Wam wszystkim Bóg błogosławi, a Matka Boża przy Żłóbku otacza swoją opieką.