^Do góry
Get Adobe Flash player

Franciszkanie w Kobylinie

Parafialna wycieczka na Jarmark w Cottbus i do Fabryki Czekolady

2 grudnia organizowany jest wyjazd na jarmark świąteczny połączony z zwiedzaniem Cottbus, zapisy w zakrystii do 12 listopada, koszt 130 zł od osoby.

Program:

Wyjazd z  ok. godzinie 5-6:00. Przejazd do Manufaktury Czekolady ''Felisitas" w miejscowości Hornow, w której wykonywane są ręcznie wyroby czekoladowe w bogatym asortymencie. 
Na uczestników czeka filiżanka gorącej czekolady, dekorowanie własnych tabliczek czekolady oraz film w języku polskim opowiadający historię manufaktury.
Następnie przejazd do Cottbus -spacer po centrum miasteczka z obejrzeniem głównych zabytków (ok. 1,5h) oraz czas wolny na jarmarku świątecznym (ok. 2-3h) . Podczas jarmarku będzie można poczuć zapach i smak prażonych migdałów, pączków serowych, niemieckich bratwurstów oraz grzańca. Stoiska na Starym Rynku oraz dwa znajdujące się obok centra handlowe: Spreegalerie i Blechen, zaproszą do robienia prezentów dla najbliższych.
Nie zabraknie również karuzeli  oraz dużego koła młyńskiego, z którego widoczna będzie piękna, świąteczna panorama miasta.
Powrót ok. 22-23:00.

CENA: Cena - 130 zł/os.
Cena zawiera:
- autokar z klimatyzacją
- opłaty drogowe i parkingowe
- opieka pilota-przewodnika z językiem niemieckim
- ubezpieczenie zagraniczne S.U.KL 15000EUR

Cena nie zawiera:
- biletu wstępu do Fabryki Czekolady: ok.5,5,EUR/osoba dorosła, uczniowie-ok.4,5 EUR