^Do góry
Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

18 listopada – XXXIII Niedziela Zwykła 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które odprawimy dzisiaj o godz. 15.00.
 2. W czwartek, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas Eucharystii niektórzy ministranci przyjmą nowe posługi (stopnie). Po Mszy św. rodziców i ministrantów zapraszamy na spotkanie przy wspólnym stole.
 3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W tym dniu gościć będziemy Siostry Klaryski Kapucynki z Krakowa, które przybliżą nam postać św. Klary oraz opowiedzą nam o życiu klauzurowym. Po każdej Mszy św. siostry zaproszą nas na klasztorny kiermasz swoich wyrobów takich jak: dżemy z dyni, świece, różańce i inne dewocjonalia. Wszystkie one wykonane są ręcznie przez siostry. Środki pozyskane z kiermaszu przeznaczone będą na utrzymanie klasztoru kapucynek.
 4. Z racji przypadającego w czwartek wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w przyszłą niedzielę, o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Scholi i Organistów naszego kościoła. O godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w int Chóru Cecylia.
 5. Spotkania:
 • FZŚ – dzisiaj, po Mszy św. o godz. 10.00;
 • Wspólnota Domowego Kościoła – także dzisiaj, o godz. 14.00;
 • Ministranci – w czwartek o godz. 18.00, a Schola – w sobotę o godz. 10.00
 • Młodzież Franciszkańska -  w piątek – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00;
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się we wtorek, o godz. 19.30 w salce św. Klary. 
 2. W środę Wspólnota Żywego Różańca zaprasza 1, 7 i 8 Różę Różańcową (św. Stanisława, św. Franciszka i św. Maksymiliana) na spotkanie formacyjno-integracyjne. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele o godz. 18.00, następnie konferencja oraz wspólnotowa kawa i herbata w refektarzu klasztornym.
 3. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy Parafian z Kobylina z Alei Powstańców Wlkp.-prawa i lewa strona od 27 do 37.
 4. Zbiórka trwałej żywności i środków czystości na pomoc dla najbardziej potrzebujących w naszej parafii będzie od 2 do 16 grudnia. Dary można składać do kosza pod chórem kościoła.
 5. Polecamy prasę katolicką. 

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia